Home
-
Alfabet
-
Categorieën
-
Link aanmelden
-
Link wijzigen
-
Adverteren
-
Login
-
Contact
Algemene TKD informatie
Alles over taekwondo
Black Belt World
General TKD Information (tip)
GoTaekwondo.com
Markbuurmeijer.tk
Taekwondo Bibles
Taekwondo information
TaekwonNet (tip)
TKD Central
TKDWomen
Unofficial Hyong resource page
Capoeiragroepen
Aldeia Capoeira
Angola netherlands
Batuque Capoeira
Berimbau de ouro
Capoeira Caravelas Negras
Cascadura.
Grilo
Haarlem
Liberdade
Marecapoeira
ITF internationaal
ITF - Afghanistan
ITF - Argentinië
ITF - Australië
ITF - Belarus
ITF - Brazilië
ITF - Bulgarije
ITF - Colombia
ITF - Cyprus
ITF - Duitsland
ITF - Hongarije
ITF - Ierland
ITF - Italië
ITF - Jamaica
ITF - Japan
ITF - Nederland
ITF - Nieuw-Zeeland
ITF - Noorwegen
ITF - Oostenrijk
ITF - Polen
ITF - Singapore
ITF - Slowakije
ITF - Spanje
ITF - Tsjechië
ITF - USA
ITF - Verenigd Koninkrijk
ITF - Wales
ITF - Zweden
ITF taekwondo scholen
ITF-Zwolle (zwolle)
Kisport (utrecht)
SC The Challenge (gouda)
SGZ Zevenbergen (zevenbergen)
TC Nijmegen (nijmegen)
TKD Yom-Chi (goes)
TMA Tiel (tiel)
TS Uhuru (amsterdam)
TV In Nae Do Kwan (utr-nwgein)
TV Oh Do Kwan (capelle a/d ijssel)
K1
Andy Hug (legende)
Ernest (Nederlanse speler)
Errol (Nederlanse speler)
Japans toernooi
K1 wedstrijd-kalender
Peter (Nederlanse speler)
Sem (Nederlanse speler)
Sportschool Thom Harinck
Sportschool Vos
USA
Vos Gym
Wat is K1
Zweden
Kickboks vechters
Albertkraus
Daniellasomers
Ernestohoost
Frans van Wezel
Jeff "Duke"Roufus
Lloydvandams
Mike Bernardo
Mirco Filipovic
Peter Aerts
Rodney Faverus
Kungfu Schools Benelux
NTA taekwondo scholen
Charyot (den haag)
Taekyon (houten)
TC Arnhem (arnhem)
Tiger Academy Mierlo-Hout
TV Chang-Hun (boxmeer)
TV Ma-Ryuk (gennep)
TV Suokjang (alphen a/d rijn)
Versuz (beverwijk)
Overige scholen
Budo Sport Arnhem (arnhem)
Ji Do Kwan (hengelo)
KAT Amsterdam (amsterdam)
Kim´s Sportschool (den haag)
S.I.T. (regio rotterdam)
SC Bossink (rossum)
SC Ebert (drachten)
Stichting Budo Center (sittard)
Taekwondo Ma Um II (westdorpe
Taekwondo Wezep (wezep)
TC Dommelen (dommelen)
TKD JTA Amsterdam (amsterdam)
TS Best Defence (katwijk)
TS Dekker (gemonde - boxtel)
Persoonlijke Websites
Dennis Taekwondo
Familie Erkeland
Frank Maail
Henk Meijer
Johnny's Place
Justin's Guide to TKD
Rakesh Debipersad
Taekwondo Center
Taekwondo en meer
Taekwondo Nederland
Taekwondo Said
Taekwondo Training Site (update)
Taekwondo-Beuk
Taekwondoworld
Shoalin Kung Fu
American Center for Chin.Stud.
Bodhidharma's Golden Fist (NL)
Martial arts dojo
Shaolin foto's
Shaolin Gongfu A'dam/Almere
Shaolin Temple Kungfu School
Shaolin travel
Shaolin Traveller tips/reports
Shaolin WahNam Kungfu
Training in China
Veenendaal
Shotokan Karate
Amsterdam
Amsterdam 2
Eindhoven
Etten-Leur
Heerhugowaard
Helmond
Inleiding Shotokan
Kime
Roosendaal
Rotger Alken
Rotterdam
Taiyo
Terheijden
Van Elburg
Westwijk
TBN taekwondo scholen
American Fitness (amsterdam)
Budovereniging Hantei (oldenzaal)
Budovereniging Shi-Sei (poeldijk)
BV Dun Hong (den helder)
Chi-Yong (ridderkerk)
Choi Do Kwan (maarssenbroek)
Chön-Ji-Kwan MA Centre (uden)
Enoch Martial Arts (bunnik, odijk)
ESTV Ilyeo (eindhoven)
Martial Arts Rotterdam (rotterdam)
Pal-Gwe Taekwondo (brunssum)
RHC Fitplanet (venlo)
Robert v.d. Bergh TC (opmeer)
S.A.C. Bushido (eindhoven)
S.I.N. P.K. Sport (vinkeveen)
SC Boelots (best)
SC Martial Arts NL (den haag)
SC Taekyon (zoetermeer)
Shijak TKD (leidschendam)
Si-Jak Taekwondo (utrecht)
Sportinstituut Sjabbens (renkum)
SS Anita van der Pas (eindhoven)
SS Dekkers (e-hoven, best, veldhvn )
SS Helsdingen (barneveld)
SS K.M.A. Keumgang (vaals)
SS M.P. v/d Heijden (oss)
SS Martial Arts Europe (den haag)
Taekwondo Akabbouz (gouda)
Taekwondo Folson (zwolle)
Taekwondo Goirle (tilburg)
Taekwondo Kuipers (enschede)
Taekwondo Someren (someren)
TC Alkmaar (alkmaar)
TC Dok-Soe-Ri (midwoud)
TC Eddeane (eindhoven)
TC Koudekerke (koudekerke)
TC Moutarazak (geleen)
TKD IJselland (deventer)
TKD Ki-Sa (rijswijk-ypenburg)
TKD Schuttersveld (enschede)
TKD Vrielink (noord-holland)
TS Alí Tapia (oss)
TS Hilversum (hilversum)
TS Hwarang (merkelbeek)
TS Koryo (den haag)
TS Louis van Esch (den bosch)
TS Si-Jak (utrecht)
TV Benek (harderwijk)
TV Cheon Kwon (kerkrade)
TV Chin Hûng (meijel)
TV Chin-Hûng (helden)
TV Eastwood Warriors (oosterhout)
TV F.T.T. (winschoten)
TV Garuda Waalwijk (waalwijk)
TV Ilyo (roermond/beegden)
TV Joo-Yeok (eibergen)
TV Jos Krul (hoensbroek)
TV Kawarmala (eindhoven)
TV Keumgang (oud-beijerland)
TV Mena Muri (landgraaf)
TV Moo Do Kwan (den haag)
TV Nijverdal (nijverdal)
TV Oh Do Kwan (venlo)
TV Oude Luttikhuis (almelo)
TV Papendrecht (papendrecht)
TV Si Do Kwan (hoogeveen)
TV Silvertand (landgraaf)
TV Sun Bi (raamsdonksveer)
TV Taebaek (maastricht)
TV Tong-Il (venray)
TV Um Yang (eindhoven)
TV Yonggamhan Horangi (tilburg)
TV YooSin (nijmegen)
TV Yu Sin Kwan (hellevoetsluis)
V.A.S. Arashi (twente)
Yashindo (culemborg )
TIN taekwondo scholen
Budoclub Voorburg (voorburg)
GOSH Sport (rotterdam)
Ped's Sports Centre (schiedam)
Taekyon Berghem (berghem)
TS Matsoki (den haag)
TV Baukdu (zoetermeer)
WTF internationaal
Afghanistan: ATF
Armenië: TFA
België: ABFT (Waals)
België: VTB (Vlaams)
Canada: CTA
Canada: NTF
Denemarken: DTF
Duitsland: DTU
Frankrijk: FFTDA
Italië: FITA
Korea: KTA
Luxemburg: FLAM
Noorwegen: NBF
Oostenrijk: OTV
PanAmerica: PATU
Polen: PZT
Spanje: FET
Tjechië: CTF